Vyhledávání

Kontakt

Masérské a relaxační studio U Myšáka
Víta Nejedlého čp. 632 I.patro (žlutý dům) 537 01 Chrudim www.masazeumysaka.cz721 990 728

masazeumysaka@seznam.cz

7 jedinečných bonusů pro naše zákazníky

1. Výjimečná péče přizpůsobená potřebám klienta

Spokojený zákazník je pro nás prioritou číslo 1. Kdykoliv k nám přijde nový klient, zkonzultujeme s ním jeho zdravotní stav, který se mnohdy odvíjí od toho, jaké má klient zaměstnání a jaký je jeho celkový zdravotní stav. Ostatně i zkušený masér by měl pohmatem odhalit neduhy na těle, mnohdy i na duši a zacílit péči nejprve na tato místa. Proto i když např. dostanete dárkový poukaz na čokoládovou masáž a my uvidíme, že je nejprve potřeba vyřešit Váš jiný zdravotní problém, domluvíme se spolu, jaký postup je pro Vás nejlepší, aby měly masáže ten nejlepší přínos. Ze své vlastní zkušenosti vím, že se mnohdy maséři celkovému zdravotnímu stavu klientů moc nevěnují a častokrát odmasírují jen to, na co klient sám přijde. Častokrát jsem odcházela z masáže se smíšenými pocity, masáž byla sice fajn, uvolnila jsem se, ale nevyřešila můj problém, který souvisel se sedavým zaměstnáním, jiným jednostranným zatížením, či psychyckým stavem. Svým klientům chceme proto nabídnout mnohem více, to, co jsem všude postrádala...100% péči dle jejich potřeb.

2. Nadstandardní  prostory

Je pro nás důležité, aby se zákazník cítil příjemně. A proto jsme pro Vás připravili velkorysé prostory plné barev, kde namasírujeme i páry! Je Vám k dispozici koupelna se sprchou, kterou naši klienti rádi využívají, běží-li na masáž rovnou z práce a chtějí-li ulehnout na masážní stůl svěží a cítit se dobře. Zaručujeme Vám zde soukromí a hlavně klid. Je nám jasné, že v této hektické době je potřebné vypnout a to musím říci, hodně lidí neumí. Myslete ale na sebe, mějte se rádi a odměňte se příjemnou masáží nebo relaxací. Sama jsem milovnicí masáži a musím říci, že se mi několikrát stalo, že mě masírovali ve studiu v kabince oddělené plentou, za kterou jsem slyšela nejen veškeré rozhovory, ale také ruch, což mi moc odpočinku neposkytlo.

3. Dětský  koutek

I maminky mají své potřeby a proto myslíme i na ně. Myslím, že jsme v tomto ohledu jediné masérské studio, kde Vám Vaše ratolesti pohlídáme (200,- Kč/hod.), zatímco Vy si budete užívat zasloužený odpočinek. Mnoho maminek by si na masáž rádo zašlo, ale co s dítětem? Neustále shánět hlídání, to je úděl maminek, kdykoliv si potřebují něco zařídit nebo si ukrojit trochu prostoru pro sebe. Milé ženy, víte, že dítě je spokojené, když je spokojená i jeho maminka? Proto se neobětujte, i Vy jste důležitá a máte právo na relaxaci a zejména na to, aby Vaše záda byla zdravá! Naše vnučky nás zásobují hračkami i zkušenostmi.

4. Půjčení literatury

Víte, že se zákazníci přicházejí k těm, kdo provozují služby jako masérka, kadeřnice, nehtařka, kosmetička...vypovídat? I já jsem to milovala, a proto jsem se vždy na tyto služby těšila, brala jsem to jako určitý druh terapie. Častokrát ale nestačí jen vyslechnout, ale i pomoci. Sama jsem si v životě také prošla nelehkými situacemi, které bylo třeba zvládnout. Dříve nebylo tolik moudrých knih jako dnes, nebylo jak se vzdělávat a pracovat na seberozvoji a učit se, jak se vyrovnávat s různými strastmi. Dnes tyto pomocníčky mám a ráda se o ně s Vámi podělím. Kdykoliv si budete chtít půjčit "potravu pro duši", jak těmto knížkám říkám, ráda Vám vyhovím.

5. Osvědčené přírodní produkty a Adolor - oblíbený přípravek pro rehabilitaci pohybového ústrojí

Věřím na sílu přírody a všeho, co nám nabízí. Sama jsem se dostala do situace, kdy jsem volila léčbu chemicky připravovanými léky, které poskytuje klasická medicína a farmacie. Mnoho z nich má velké vedlejší účinky, které by mi brzo zdecimovaly organismus. Pokud to bylo možné, řekla jsem ne a naordinovala si vlastní přírodní léčbu. Takto jsem si zaléčila např. velkou únavnost, infekty v těle, padání vlasů,  kožní problémy, atd. Své zkušenosti s těmito produkty předávám dál svým klientům s velmi dobrými výsledky. Můj děda byl bylinkář, asi to mám po něm...

6. Benefit plus

Od 5.12.2014 jsme se stali partnery programu Benefit Plus. Využijte proto své zaměstnanecké výhody pro zdraví a relaxaci v našem studiu.

7. Reiki, řízená relaxace

Při masážích a práci s klienty využívám léčebnou energii REIKI. Je velmi důležité, aby nám energie v těle proudila, čistím a harmonizuji energetická centra - čakry. Využívám též řízené relaxační techniky jako je jóganidra a další. Důležitá je i relaxační hudba, která navozuje nezaměnitelnou atmosféru.

 

Srdečně Vás zveme do našeho studia. Přijďte si užít naše benefity a zejména vychutnat si Vaši soukromou terapii.

 

Otázky a odpovědi

Co si vzít sebou?

Osušky a ručníky k zapůjčení jsou u nás samozřejmostí, chcete-li však, není problém si přinést vlastní

Jste stydlivá/ý?

U nás se neodhalujete celá/ý. Při masáži odhalujeme pouze tu část těla, kterou masírujeme. Pro lepší proudění krve a energie je ale lepší být pod osuškou pouze ve spodním prádle. Než ulehnete na lehátko je třeba odložit řetízky, prstýnky a jiné ostré předměty, které máte na masírované části těla.

Co dělat po masáži, jak reaguje tělo?

Po masáži je nejlepší relaxovat, nedělat žádnou namáhavou práci, necvičit. Je nutné dostatečně doplnit tekutiny, neboť se z těla uvolňují toxiny a odplavují se ven. Občas se může objevit i svalová únava, která sama rychle zmizí.
Při silně zaneseném organismu, se může stát, že se tělo začne čistit intenzivněji, což se muže projevit průjmem, mírnou teplotou. Je třeba nechat tělo, aby se s tím samo vypořádalo a došlo k odeznění příznaků. Masáž vždy nastartuje detoxikaci těla.

Mohou přijít na procedury dvě osoby zároveň?

Ano, vhodné je to i pro manželské a přátelské páry. Kdy každý absolvuje svoji proceduru odděleně, ale v jeden čas a poté mohou společně meditovat nebo ralaxovat při mantrách nebo jiné příjemné hudbě s ezoterickou tematikou. 

Dostanu podrobnější výklad o proceduře, která mě zajímá?

Ano, rádi vše objasníme a vysvětlíme, případně zapůjčíme literaturu vztahující se k tématu. Nebojte se otázek. Jde o Vaše zdraví a dobrý pocit.  

Mohu kombinovat více procedur při jedné návštěvě?

Ano, je to možné, někdy dokonce prospěšné a příjemné. Např. masáž spojit s řízenou relaxací nebo technikou Ho´oponopono. Odpočine si  tělo i mysl.

Záznamy: 1 - 6 ze 6