Vyhledávání

Kontakt

Masérské a relaxační studio U Myšáka
Víta Nejedlého čp. 632 I.patro (žlutý dům) 537 01 Chrudim www.masazeumysaka.cz


606 664 979
721 990 728

masazeumysaka@seznam.cz

Náplasti POWERSTRIPS

Složení:

Náplasti PowerStrips jsou 100% přírodní produkt s unikátním patentovaným složením a skvělými účinky. Jsou registrovány v seznamu FDA (americký úřad pro kontrolu léčiv, má přísnější pravidla než ten evropský) jako zdravotnický prostředek 1. třídy pro lokální úlevu od bolesti a pro zlepšení kvality a vzhledu pokožky. Doposud nejsou známy žádné nežádoucí účinky.

Účinky:

PowerStrips náplasti jsou vynikajícím prostředkem pro zmírnění bolestí. Protože jsou zcela přírodní, nezatěžují trávicí systém, nepoškozují žaludeční sliznici ani funkci jater, jako mnohé komerčně dostupné léky proti bolesti.

Zlepšují také hojení a kvalitu kůže, je možné je použít u mnoha kožních problémů.

Nikdy neaplikujte PowerStrips přímo na otevřené, krvácející či mokvající rány, či jinak porušený kožní kryt! Před nalepením místo omyjte vodou a mýdlem, případně depilujte. Náplasti účinkují až 48 hodin, při větších problémech raději měňte po 24 hodinách. Při bolestech neznámého původu vždy kontaktujte svého lékaře!

Obsahují čtyři základní složky

A. Korejský červený ženšen INSAM

Národní poklad jižní Koreje. Od jiných druhů ženšenu se liší způsobem zpracování, který umožňuje nejlépe uvolnit účinné látky a využít tak obrovský léčebný potenciál této rostliny. Korejci jsou na svůj ženšen tak hrdí, že jej nedovolují vyvážet jako čistou surovinu, ale firmy, které jej chtějí využít, musí svůj produkt zpracovat přímo v Koreji pod nejpřísnější kontrolou kvality. INSAM obsahuje 32 druhů saponinů, nejvíce ze všech rostlin. Je velmi bohatý na vitamín C, E a skupinu B, obsahuje také velké množství pro tělo důležitých minerálů a stopových prvků jako je železo, zinek, hořčík, vápník, chrom a měď. Ženšen působí proti zánětu a bolesti, snižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi, pomáhá normalizovat trávení a krevní tlak, zlepšuje paměť, koncentraci a sexuální aktivitu, zvyšuje imunitu a zlepšuje spánek.

B. Mořský fytoplankton ALFA 3 CMP

Mikroskopické řasy z oceánů, nejstarší forma života na zemi, vytváří až 90% kyslíku v atmosféře. Je indikátorem čistoty vody, ve znečištěné vodě hyne. Je 400x bohatší na živiny, důležité látky a energii než jakákoli jiná rostlina na Zemi! Téměř všechny navíc obsahuje v biologicky dostupné formě: všechny esenciální aminokyseliny, omega 3 a 6 mastné kyseliny, lecitin, bioflavonoidy, vitamíny B, A, C, E, chlorofyl, chrom, kyselinu listovou a další.

C. Ionty stříbra

Univerzální antibakteriální prostředek s velmi širokým spektrem použití. Používá se rovněž jako dezinfekční prostředek. Ničí nebezpečné viry a choroboplodné bakterie, houby a plísně, parazity, pomáhá rozvoji bílých krvinek, čímž chrání imunitní systém a napomáhá jeho regeneraci, zlepšuje trávení – aktivuje trávící enzymy. Podílí se na dozrávání T-lymfocytů – jedné z nejdůležitějších složek imunitního systému.

D. Germanium

Vzácný polokov, který koncentruje tepelné záření pronikající až 15 mm pod povrch kůže, zahřívá ji a zároveň rozšířením cév zvyšuje prokrvení. Zvyšuje tvorbu a aktivitu oxidu dusnatého, který je zodpovědný za rozšíření kapilár. Za výzkum této signální molekuly byla udělena Nobelova cena za lékařství a fyziologii. Podporuje také tvorbu záporných iontů, které posilují oslabené buňky v našem těle.