Vyhledávání

Kontakt

Masérské a relaxační studio U Myšáka
Víta Nejedlého čp. 632 I.patro (žlutý dům) 537 01 Chrudim www.masazeumysaka.cz


606 664 979
721 990 728

masazeumysaka@seznam.cz

Terapie REIKI

Reiki, je přírodní systém léčení rukama používaný po tisíce let. Slovo Reiki je japonského původu a skládá se ze dvou částí - REI a KI, což jsou japonské znaky  kangi.

REI znamená univerzální duchovní vědění či vědomí. Vědění, které přichází přímo od Boha nebo Vyššího Já. Není to jen vědomí Boha, ale takké vědění. Zahrnuje naprosté porozumění každému člověku i základním příčinám problémů a potíží jedince, včetně způsobu jejich léčení.

KI znamená životní sílu, což odpovídá čínskému výrazu CHI, indickému PRANA a havajskému MANA. Ve všem živém obíhá životní sílá a obklopuje je . Vytrácí se však v okamžiku smrti.

Když je Vaše síla vysoká a volně plyne, snižuje se pravděpodobnost , že onemocníte, a naopak. Oživuje tělo a je prvotní energií našich emocí, myšlení a duchovního života. KI je přítomna všude kolem nás a naše mysl ji může hromadit a usměrňovat.

Není pochyb, že se Reiki rozprostírá všude kolem nás. Nikdo se však nemůže naučit léčbu Reiki pouhým čtením knih, nýbrž musí být jako léčitel nebo kanál (prostředník energie) zasvěcen mistrem do umění Reiki. Ceremoniál zasvěcení je posvátný a tajný. Otevírá v těle čakry a vytváří duchovní pouto mezi studentem/kanálem a zdrojem Reiki.

Nabízíme:

Čištění a harmonizace energetických center - čakry.

Doplnění životní energie a celková harmonie těla, ducha, intelektu

Celostní léčebné a diagnostické technologie

Doléčení zdravotního stavu po operacích, chemoterapiích, úrazech

Odstraňování psychických a depresivních problémů

Metody odstraňující stres

Veškeré ostatní metody spojené s životní energií Reiki

Siderické kyvadlo

Doplňkové kurzy podporující léčbu pomocí životní energie Reiki

Kurzy REIKI stupeň I, II, III se zasvěcením