Vyhledávání

Kontakt

Masérské a relaxační studio U Myšáka
Víta Nejedlého čp. 632 I.patro (žlutý dům) 537 01 Chrudim www.masazeumysaka.cz721 990 728

masazeumysaka@seznam.cz

ADOLOR Speciál - vysoce učinný gelový přípravek

12.02.2022 10:00

ADOLOR Special nabízí a to s vynikajícími výsledky potvrzenými mnohaletou zkušeností efektivní a přirozené řešení únavy svalů a kloubů.

POTENCIÁL

Léčebné schopnosti

Využívá regenerační potenciál vlastního těla, tlumí únavu bezprostředně po první aplikaci, ošetření má dlouhodobý efekt. Sterilní ADOLOR Special zajišťuje maximální bezpečnost terapie, nehrozí alergie či přenosy chorob. Ošetření je rychlé, stejně tak se razatně zkracuje doba rekonvalescence. V neposlední řadě patří k výhodám i příznivá cena.

 

BOLEST

Úleva od lokální bolesti

ADOLOR Special je revoluční ošetření - nejen velmi účinné v tišení a útlumu lokální bolesti , ale také současně podporuje metabolismus daného místa a zvýšení krevního oběhu, tolik potřebného k odvádění metabolitů svalstva, popř. toxinů vnikajících při zánětu z těla. Připravek je dermatologicky testován, takže je zaručena dokonalá aplikace jak na namáhané partie, tak na ty nejmenší partie těla.

ÚČINNOST

Ověřená účinnost

Patentovaná kombinace účinné látky a nosiče, cílené působení podpořené přírodní podstatou přípravku spojuje všechny výhody dosud známých a ověřených metod zmírňování bolestí svalů a doprovodných projevů přítomnosti anaerobních metabolitů v namáhaných partiích.

Jsme výhradním prodejcem pro Východní Čechy, více informací v MENU - SLUŽBY - ADOLOR Speciál

Cena krému je 490,- Kč