Vyhledávání

Kontakt

Masérské a relaxační studio U Myšáka
Víta Nejedlého čp. 632 I.patro (žlutý dům) 537 01 Chrudim www.masazeumysaka.cz


606 664 979
721 990 728

masazeumysaka@seznam.cz

Přístrojová lymfatická masáž - Lymfodrenáž

25.03.2018 11:27

 V čem vyniká přístrojová lymfodrenáž, co vše Vám může  lymfodrenáž přinést :

- lymfodrenáž podpora krev. oběhu a lymf. systému v oslabených, namáhaných částech rukou, nohou, břicha a boků.

- aktivní vzduchová lymfodrenážní masáž čtrnáctikomorovým systémem vzduchových polštářů.

- lymfodrenáž léčí křeče, artritidu, onemocnění žil, bolesti a otoky v těhotenství a po šestinedělí, vyrovnává tlak, likviduje tuk (celulitida), pooperační rehabilitace – obnovení lymfatického systému.

Klíčové vlastnosti přístrojové lymfatické masáže :

Přístrojová lymfatická masáž podporuje oběh krve a lymfatického systému v oslabených, zraněných nebo namáhaných částech rukou a nohou. Opakovaným působením na svalové tkáně stupňovaným nafukováním a smršťováním masážních polštářů léčí lymfatická masáž otoky a bolesti v rukou a nohou a také obnovují jejich činnost po nejrůznějších zraněních, operacích žil, operaci kloubů, v těhotenství, po šestinedělí, či v důsledku působení stárnutí.

 

Použití přístrojové lymfodrenáže - lymfatické masáže :

Klient si obleče nejprve zdravotní kalhoty, které jsou součástí procedury a poté si obleče vzduchový návlek tzv. kalhoty se 14-ti komorami, nastaví se požadovaný tlak  a zapne se přístroj. Tím se zahájí masáž vašich chodidel, lýtek, kolen, stehen, boků a břicha napouštěním a vypouštěním vzduchu v masážních polštářích. Tlak předávaný do žil tak příznivě podporuje oběh krve a tělních tekutin (lymf). Při opakované lymfodrenáži se tlak postupně zvyšuje.

 

Upozornění: před přístrojovou lymfodrenáží se vždy musí provést ruční rozmasírování (uvolnění) lymfatického systému. Bez ručního rozmasírování přístrojovou masáž nelze provést, mohly by nastat zdravotní komplikace.