Vyhledávání

Kontakt

Masérské a relaxační studio U Myšáka
Víta Nejedlého čp. 632 I.patro (žlutý dům) 537 01 Chrudim www.masazeumysaka.cz721 990 728

masazeumysaka@seznam.cz

První setkání s námi

07.09.2015 15:35

Vážení a milý,

Často se nás naši potenciální klienti ptají při telefonickém objednání, co mohou očekávat při první návštěvě a jak dlouho bude trvat. Případně co si vzít s sebou. Samozřejmě záleží jakou proceduru si klient vybere a zda-li má již zkušenosti s masážemi nebo dalšími procedurami, které nabízíme a jistě i na jeho zdravotním stavu a právě probíhajících potížích.

Každému klientovi je věnována beze spěchu individuální péče. Vždyť se jedná o jeho zdraví. Při vstupním pohovoru spolu založíme nejdříve klientskou kartu, kde trochu poodhalíme jeho zdravotní stav a s ním související potíže a dozvíme se tak důvod návštěvy u nás a jeho očekávání.

Pakliže klient souhlasí a má-li zájem zjistit něco o svém těle, začínáme masáží chodidel s využitím reflexologie, kde zjistíme stav páteře i vnitřních orgánů. Dále se přesuneme na záda, hlavu a ruce. Všude je spousta reflexních bodů, které nám mohou mnohé napovědět. Masáž tak trvá 1,5 až 2 hodiny. K masáži využíváme různé techniky a snažíme se odstranit bloky a napětí. Před masáží je dobré nahřát tělo zábalem z rašeliny a využít k masáži i míčkování, drátkování, baňkování a na závěr ukázat cviky na postiženou oblast nejen páteře...

A protože většina našich problémů se zdravím, tedy i s pohybových aparátem začíná v naší hlavě, zapůjčíme nebo doporučíme potřebnou literaturu, či doplňky stravy a 2 hodiny jsou pryč.

V ceně masáží je započítáno zapůjčení 2ks osušek (na lehátko, na zakrytí) a 1 ks ručníku na utření oleje po masáži popř. dalšího ručníku a sprchového gelu do sprchy. Není třeba tedy s sebou vůbec nic nosit!!! Samozřejmosti je voda k pití, sponky, gumičky, dezinfekční utěrky a kapesníčky, přezůvky.

Přijďte, uvidíte, uslyšíte, prožijete.  Především věříme, že si užijete krásné 2 hodiny, které jsou možné doplnit i dobrou kávou, čajem nebo nealko. Naše prostory jsou velkorysé, takže nebudeme nikoho rušit, ani my nebudeme rušeni.
Těšíme se na Vás a jsme tu pro Vás a Váš dobrý pocit ze svého těla i ducha.
Vaše Alena